Dragi cetățeni!

Fac un apel catre toate cele aproape 400 de persoane inscrise, pana in acest moment sa se vaccineze cu PFIZER, la Centrul de Vaccinare – Caminul Cultural Balaci, sa tina cont de ora la care vor fi programati si sa NU vina mai devreme la centru. Se pot evita cozile si frigul, doar daca tineti cont de ora la care ati fost programati pentru vaccinare. Personalul care deserveste acest centru, prin grija primariei comunei Balaci, face toate eforturile pentru a desfasura procesul de vaccinare rapid si in siguranta, dar avem nevoie si de implicarea si întelegerea dumneavoastra. De asemenea, invitam persoanele care au posibilitatea, sa descarce formularele necesare vaccinării, chestionarul medical obligatoriu si formularul de consimtamant si sa se prezinte la ora programarii cu documentele completate si semnate la Centrul de Vaccinare. Link-urile de unde acestea pot fi descărcate le găsiți AICI. Informatii suplimentare despre procesul de vaccinare puteti obține la numerele de telefon 0724.424.111 si 0723.167.418. Impreuna reusim sa ne vaccinăm rapid si in SIGURANTA!